Malý drobný hmyz

Dobrý den, Prosím o radu. Nevěděl by někdo, co je toto za hmyz. Vždy, když je velké teplo a sucho, tak jich máme na venkovních zdech a oknech stovky. Předem děkuji moc
Ochrana proti tomuto škůdci (pokud byl určen): 

Vypadá to na třásněnky, cizopasí na rostlinách, pokud jste blízko pole, budete je mít asi každý rok. V bytě se vám neusadí, pro člověka jsou neškodné, takže asi jen trpělivost. Mají tendenci schovávat se do škvír, občas mohou zalést i mezi jednotlivé vrstvy LCD displaye a tam zmateně běhat.

Přesně tyhle mrchy se nám tu posledních pár let objevují (cca. 5) dřív jsem nikdy nic takového neviděl, stačí se jen projít po zahradě, podívat se na ruku a hned jich po mě leze několik. A minulý týden koukám co mi to leze po monitoru a ono to bylo mezi vrstvami v LCD, nadával sem, protože když tam ta mrcha chcípne, tak tam budu mít černý proužek, který vapadá jako mrtvé pixely a dnes už jsem vsteklý, ale nevím co s touto havětí dělat, protože mi vlezla dalšího monitoru. Nevím co to je za sv**ně, ale dřív tu nebyly, připadá mi, že tu jsou co místo obilí začali v okolí pěstovat řepku. A navíc "šimrá" když po mě lezou takže jsem venku tak akorát mrzutý a stále je po sobě lovím.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.