Nevíte co je to za brouka?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit a byla bych šťastná,kdyby jste někdo dokázal pojmenovat tohoto brouka, který se mnou žije v mé domácnosti. Je malinky, hnědý, leze a dokonce sem ho viděla i vzlétnout. Tělo má tvrdé, když se rozmáčkne. Leze hlavně po zemi, ale už se mi dostal i do postele. Nevim odkud se bere.....doma mám čisto :-) Díííky. S

Nevíte co je to za brouka?

Dobrý den,ten brouk je Kožojed..já je mám také doma a nemohu se jich zbavit..posílala jsem to na rozbor a jsou to oni..navíc já je mám ve sprarách parket,ve spodním prádle,v uložných vacích..prostě všude..poradili mi,pořád vysávat a ty sáčky potom spálit,navíc jsou prý dobře přípravky ve spreji na letájící a lezoucí hmyz a pořád  vše stříkat..já každy den vytírám savem,je to sice smradlavé ale učiné..hnizdo také nemohu najít...hodně se pouštějí do  dek,povlečení,a např teplých ponožek..vše vyprat,vystříkat skříně a pokusit se najít hnizdo...já je normálně vidím jak mi lezou ze spáru parket larvy..vypadá to jako červ...nedá se jich zbavit za dva dny ale určitě to pujde,hlavně vysávat dukladně,a sáček spálit,protože já vysála a pak jsem jich měla plný vysavač,a stříkat...a snad i to savou je dobré...Lucka

Dobrý den,
to jste hodná, že jste mi odpověděla. Už sem to taky chtěla poslat do nějakého výzkumného ústavu. To co popisujete by tedy mohlo odpovídat. V pokoji mám už pouze ze starého nábytku akorát postel a jednu skříň, takže buď z toho a nebo z těch parket. Nejsou nové a některé mají větší mezery. Mohla byste mi říci ještě čím konkrétně bych měla stříkat? Nevíte, jestli může být víc hnízd a jestli mohou být i ve vedlejších místnostech? A nevíte z čeho se vzali? Díky moc a mějte se hezky.

Dobrý den!
Moje mamka tvrdí že jsou to broučci které ci člověk domů přinese z obchodu v mouce a podobně.
Ale jak se těch šmejdů zbavit nikdo neví, jen pořádně vyklidit spíž případně ji celou vyházet ale nikdo nezaručí že si je nekoupíte znova.

Dobrý den paní..
Tak už zase za pár týdnů máme Vánoce ..
Napiště vše Ježíškovi ...
S pozdravem Adam + Eva ...
Neštouchej do mě ...

bydlime ve starším domě který jsem komletně rekonsruoval, po krátké době se začal oběvovat kožojed po všech pokusech pořád lezli z podlahy. musel jsem zavolat deratizační firmu z brandýsku u prahy p. drexler. Museli jsme celý dum plinovat protože žije ve zdech pod podlahama. Jiné řešení opravdu není jsou to opravdu prevíti. Neman ted doma ani jednoho a je 2 roky.

Dobrý den,
hnízda jsem nenašla v mouce, nýbrž v sypaném urologickém čaji a taky v racio chlebíčkách! Bylo jich tam stovky! Zlikvidovala jsem hnízda a jejich okolí vysála..a kožojedů jsem se zbavila..

Od léta se mi různě po bytě objevuje jeden brouk....

brabec65.sweb.cz/Brouk...

....nacházím ho různě po parapetech, zdech a dokonce i v posteli. Nevím kde se tady vzal, bydlím v sídlišti v paneláku v 5 patře. Docela mě to sere. nevíte někdo co to je zač a jak se ho zbavit?..Ani nevím odkud leze...objevuje se ve
všech místnostech.

Je to určitě nějaká ZÁKEŘNICE.

Mám ty malé potvory skoro všude, ale hnizda jsem našla v kakau, čaji, sladkostech a dokonce i v pečlivě zabaleném perníku. Pokaždé to zlikviduju, ale za nějakou dobu si to domu donesu zase v něčem jiném. Vše mám ve sklenicích, ale i tak se mi pokaždé někde ukážou. Podle mého názoru je máme doma od té doby, co nám zateplovali barák a vymněňovali okna.

Poraďte co je to za brouka. Stovky těchto brouků na a pod smrkem

Založte si nový dotaz, ne takovéhle patlání 15 brouků dohromady, v tom se nikdo nevyzná.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Upload an image or file to go with this comment.
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: txt pdf doc xls gif jpg jpeg mp3 png rar zip.