Švábi v Motolské nemocnici?

edit:3.11.2007 - 13.30 foceno mobilním telefonem
edit:1.11.2007 - 11.40 Po krátké korespondenci s paní Evou musím provést opravu nadpisu jedná se tedy s nějvětší pravděpodobností o švábi, jakmile budu mít fotku švába z nemocnice, najdete jí zde.


vydáno - 1.11.2007 - 10.42 jeden příspěvek do rubriky štěnice. Jestli je to skutečně tak, je to poměrně zarážející a mělo by se s tím něco dělat. Vypadá to, že štěnice se skutečně začínají objevovat na spoustě míst. citace příspěvku: Tak píši čerstvý zážitek, kdy jsem se v noci vrátila z kuchyňky a po stole lozilo tak 15 štěnic od malých po velké. Vylézají opravdu jen v noci a je jich čím dál víc. Je to nechutné o to víc, že v kuchyňce je lednice s kojeneckou stravou a na dveřích někdo jednu dokonce i přivřel. Mám pocit, že mi lezou všude po těle........a navíc tady matky spí na rozkládacích křeslech 10 cm nad zemí, takže štěnice si v noci nejspíše pochutnávají!!!! Nechápu, jak se něco takového ve vyhlášené nemocnici může dít a že s tím nikdo nic nedělá. Byly tu před 4 měsíci a jsou tu i teď. Asi by to chtělo kontaktovat hygienu. příspěvek je ZDE: Štěnice v Motole na dětském oddělení!!!!!!!
[title]
[title]
[title]

Komentáře

Neni to pravda.... ma mama tam pracuje!!!!
!!!!!!

V prosinci 1982 jsem ležela na dětské klinice, oddělení 4B.  Musím potvrdit, že švábi tam byli již tenkrát. Bohužel nejenom v koupelně ale i na kuchyňce mezi rohlíkama! O havarijním stavu celé stavby nemluvě, to sem bohužel nepatří.

 

 

                                                            s pozdravem Lenka M. Pacov

ato si rikaj nemocnice mnela jsem tam dedecka ktery tam zemrel kvuli tem doktorskym debilum

jako estli tam jsou svabi tak jako nevim ja tam mam jit :(((( Je to fakt pravda??

Přidat komentář

Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.