Štěnice v novém bytě

Dobrý den,

mám možnost získat výhodně byt po našich milých neplatících spoluobčanech.

Má jeden problém - jsou v něm štěnice. V celém vchodě byla provedena deratizace, v tomto bytě 2x a má být za měsíc ještě jedna (tedy asi důkladné).

Má s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že se to podaří vyhubit, nebo se to po čase objeví znovu? Šli byste do takového bytu? 

Ochrana proti tomuto škůdci (pokud byl určen): 

Mám docela problém.S přítelkyní máme douletýho syna a zjistili jsme,že máme v bytě štěnice.Potřeboval bych poradit jak se můžu štěnic zbavit z nábytku i když se přestěhuji do jiného bytu.Slyšel jsem totiž,že se drží i v nábytku a v oblečení je teda nějaká možnost jak se jich zbavit abychom si je nepřinesli do jiného bytu s sebou.Díky

dobry den mohu vam poradit jen tak ze vse vyhodite a veci si zabalte do cernych pytlu pokud mozno z veci se jich zbavite tak ze je vyperete ve varici vode a dat na hodinu do susicky nebo dat veci do mrazaku urcita teplota nebo naopak je zmrazit je zabiji preji mnoho stesti Ps mam je take

Za jak dlouho se objeví v bytě , to nikdo netuší, když se i 1/2 roku líhnou mladé . Já bych tam bydlet nešel.musí to být všede ve škvírách zalezlé a třeba za rokse to objeví a co pak , Běžte od toho .

ahoj lidi taky mate stenice ??

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.