Housenka

V uloznem prostoru dreveneho gauce se vyskytuji nejake housenky nebo larvy. Nevite nekdo, co je to zac?
 

rušník nebo kožojed

Taky me to napadlo, ale podle obrazku to vypada jen podobne, ne stejne.

Prosím napište mi, co je ta menší potvůrka zač. Objevují se mi na WC (na zdech) a to po jednotlivých kusech. Nyní jsem ale našla jednu i na opačné části bytu (u koupelny) a zase na zdi. Nevím co to je, žiju ve starým domě v Centru Prahy těsně pod půdou - má to souvislost? Mám dítě předškolního věku, dělá mi to starosti.
Napište mi PROSÍM co to je, čím se živí, zda nějak ohrožuje zdraví a odkud se berou - co odstranit, abych se jich zbavila. MNOHOKRÁT DĚKUJI

na fotce je s nejvetsi pravdeodobnosti kozojed - mam je doma taky... nachazim kazdej den na podlaze tydle brouky, strikam biolitem, ale nepomaha to, takze si na ne budu muset objednat firmu... porvy sem je nasel pod matraci, co jich tam bylo, uplna laaabuz... zatim mi ale na obleceni ani potravinach neskodi... navic, pokud je mate, je mozny, ze tam taky mate Rušníka krtičníkovitého a dalši variace... asi se mi to natahlo z pudy, je nade mnou, takze ji zacinam urychlene cistit... navic sem to nasel ve vysuseny cerny vdove, kt. sem darem dostal od kamose, ta to schytala :o))

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.