hnědý a průhledný "brouček"

Dobrý den, mám problém. Doma se mi objevili malinký "broučci". Už jsem prohledala na netu kde co, ale stále nemohu najít "toho mého". Jsou asi 1mm velcí, a jsou průhlední nebo světle hnědý. Poprvé jsem ho viděla v sešitě (v kuchařce) a pak mezi sušenými houbami. A když přinesu z lesa čerstvé houby tak po nich taky lezou. A nyní se mi doma rozšířili takovým způsobem, že kam se na kuchyň podívám tam jsou a já nevím jak se jich zbavit. Našla jsem je i na proložkách od vajec. Takže tipuji že se živý houbami, papírem a nevím čím vším. Prosím o radu jestli mi ho pomůžete identifikovat a poradíte mi jak se jich zbavit. Jsem z nich už opravdu nešťastná a to je tu mám pár dní. A podle fotek to pisivci nejsou. děkuji.

jestli to nejsou pisivky tak by to mohli být Chvostoskoci
Google images

Děkuji tak možná to opravdu budou ty chvostoskoci. Jsou tak malinkatý, že na těch vašich krásných fotkách makro už si nejsem jistá zda to jsou oni. Ale stále netuším jak se jich zbavit když mají žít u rostlin a u mě žijí v kuchyni mezi talířemi a hrnci a na kuchyňské lince. Ale naštěstí mezi potravinami nejsou.... Poradíte co s nimi, když kuchyň mám suchou a víc ji vysušit nejde?? :-)

tak se mi je podařilo vyfotit. Tak co je to zač?? Prosím.

Comment Upload: 
tisck2.jpgPest184.jpg

Zdravim,
mám ten samý problém akorát je mám v zákoutích koupelny... Zatim jsem zkoušela postřiky (Biolit,Raid) proti lezoucímu hmyzu,ale zabylo to jen ty co po nečem lezli. Teď jsem koupila prstřik PROST (cca 60,-, www.prost.as), tak uvidim, zda je zahubim... Nicméně jsem z toho také zoufalá...

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.