Mame jich tu stovky - CO JE TO ZA MRCHY PROSIM???

Zdravicko, po celem dome se nam objevily tyhle mrnavy mrchy, nejdriv jsme je zpozorovaly s hnizdem na okennim parapetu, ted jsou vsude po stropech, pohovkach, postelich, zdech, vsude :( A dokonce i litaj. Nemame poneti co to je zac, cili ani jak se jich zbavit. Na jedne foto je videt rolovaci metr pro srovnani meritka. JAK SE JICH ZBAVIT? PROSIM PROSIM

Ochrana proti tomuto škůdci (pokud byl určen): 

Dobrý den, dneska s tím také bojuji, vše mě kouše, jsem z toho zoufalá. Mám to všude na stěnách a na stropě v ložnici. Prý jsou to nějaké třásenky co přiletěli z pole, prý stačí týden počkat ale uvítala bych taky radu jak se jich zbavit co nejdřív.

Teorie "jsou z pole" se mi nejak nezda, protoze je mame v podkrovnich pokojch domu na strane do pole, ale ne v prizemi na stejnou stranu do pole, kde mame dokonce otevrene dvere na zahradu celej den. Cili kdyby to bylo z pole, tak by to bylo hlavne v prizemi, ale tam neni ani jeden. :( Zahada. Otazka spis je jak se tech mrch zbavit, protoze je to hodne neprijemny kdyz lezim na pohovce v polstarich a dece a vsude po me lezou :(

Nase jeste nezmizely :) Kdo vi jestlu vubec nekdy zmizej. Nemam tuseni jak dlouho zijou a jak dobre/rychle se rozmnozujou

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.