Co je to za haved prosim

Dobry den prijeli sme do CR na dovolenou do Jicina na starou chalupu co jsme si pronajmuli Jen sme prijeli a na posteli hsem nasla tyto brouky Jsou uplne male tak 0.5mm siroke a max 2mm dlouhe Jsou cerne...maji male kridla ale nikdy jsem je nevidela litat Rano jsem je ovjevila uplne vsude v koupelni, kuchyni a v ostatnich pokojich....vetsinou na bilych podkladech jako umyvadla, steny, postele, servitky, vane, lednici....mozna jsou i jinde ale je jich hodne i na oknech viz fotky Vypadaji jako by zili jen par hodin...jelikoz vacsina vypada mrtva...nehejnou se a nelitaji jenom se asi v noci priplizi a pak nic jenom jakoby stali Jednoho jsem nafotila u vatoveho tamponku do ucha aby bylo mozne videt jak je malinky Co to je a jak se toho zbavit
Co je to za haved prosim
Co je to za haved prosim
Co je to za haved prosim
Co je to za haved prosim
Co je to za haved prosim
Co je to za haved prosim
Ochrana proti tomuto škůdci (pokud byl určen): 

opět třásněnky

Dobrý den, jsem 11 - ti letá dívka, která přiletěla do Anglie, a každý normální den jsem spala ve svém novém pokoji. Ale začli mě štípat\kousat nějácí brpuci. Schovávali se v čele, u postele. Bylo jich tam moc. A všude byli vajíčka, a ho*na. Ale nikdo neví, jací to jsou brouci. Mají menší tykadla, a jsou malí...jsou hodně podobní fazole\čočky, a nikdo netuší, co je to zač. Ale způsobovalo mi to pupínky, a velice svědivé. Prosím, poraďte mi. Předm děkuji za odpověď.

Milá Káťo, tento dotaz se věnuje muškám třásněnkám. Pokud máš jiný problém, založ vždy nový dotaz, aby to bylo přehledné. Nicméně to co popisuješ vypadá jako štěnice (anglicky bed bugs).

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.