štěnice nebo alergie?

Zdravim.. Pred dvemi dny jsem se zacala strasne drbat.. Hned mi vyskocili jakoby stipance od komara, ale mnohem vetsi.. Oblast krku ve vlasech neco malo na prsou a mezi prsty na rukou... Vsechny hodne natekly a prsty jsem skoro nemohla hybat, navic neuveritelne svedi! Co jsem cetla delaji jakesi retizkovani,coz u me se nedeje, stipance mam nahodne po tele.. Doma jsem prohledala vsehno a neobjevila jsem znamku zadne male potvurky. Zatim!!!! Do druheho dne vsechny fleky zmizely. Dnes jsem ale objevila na svem tele obrovsky otekly (asi nejspis) stipanec... Spise jako by otlak (od podprsenky) je to jeden velky dlouhy stipanec pod prsy.. Predpokladam,(doufam) ze by to ty potvory nezvladly.. Pritel tvrdi ze je to nejspis alergie. Jak s jistotou reknu ze mame popripade nemame stenice? Co jineho by mi mohlo zpusobovat takove otekle fleky? Pred par dny jsem vysadila antibiotika mela jsem zanet nosohltanu... Doktor mi rekl ze mam jit za tri tydny na odbery, protoze tato bakterie napada jatra... Cemu se mam priklanet? Diky za jakoukoli odpoved..

Dobrý den, štěnice to může být i nemusí. Hledejte dál, zkuste důkladně rozebrat a prohledat postel. Může to být alergie nebo reakce na ukončení léčby nebo klidně něco úplně jiného. Pokud přítel na sobě nic nemá, spíše to štěnice nebudou, ale není neobvyklé, že štěnice jednoho člena domácnosti "vynechávají", protože má třeba jinou stravu a krev jim "nechutná".

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.