malý, rychlý brouček, ze spáry zdi

Prosím o radu, bydlím krátce v bytě v 1 patře a před pár dny se mi objevili tito malincí broučci. Vůbec nevím jak na ně, vystříkal jsem je Brosem proti hmyzu a další je objeví... Mají 1-2 mm, nejprve jsem je našel u balk. dveří, později u všech oken v bytě, nyní i na WC a pár se jich objevilo i na stropě jak vychází z dírek ve stropě např. u světla. Byt má teprve 7 let, vše jinak hezké, udržované... Poraďte mi prosím co by to mohlo být a jak se proti tomu bránit... Předem moc děkuji za rychlou odpověď!!
malý, rychlý brouček, ze spáry zdi
malý, rychlý brouček, ze spáry zdi

Podívejte se na obrázky pisivky a porovnejte, jestli je to ono.

Dívám se na obrázky a nejblíže opravdu vypadá pisivka domácí nebo bledá. Manželka na jaře koupila poměrně dost koupených květin, které hnojí a navíc jsme doma měli 10 velkých truhlíků s muškáty než se uchytili a mohli jsme je dát na balkón. Je možné, že se vytvořili např. v hlíně? Jak se jich nejlépe zbavím? Jaký prostředek od Vás zakoupit, je některý na ně nejvhodnější? K-Othrine, Cytrol Dust,Atak - fumigator? Děkuji za odpověď.

Pokud to pochází z kytek, mohly by to být chvostoskoci, ta fotka je příliš rozmazaná. Chvostoskoky nehubte, prospívají rostlinám, přehnojování naopak mohlo způsobit částečné uhnití kořenů, kterými se pak živí. Ale nejsem zahrádkář, tohle nedovedu příliš posoudit.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.