Opravdu pisivka?

Dobry den, velmi Vas prosim o pomoc. Mam absolutni fobii z brouku a doma se nam uz nejaky ten patek pohybuje maly hmyz, nejmensi jedinci sotva par mm, vetsi tak 3mm. Pruhledni, nekdy svele hnedi. Nejvice je vidam v noci, kdyz rozsvitim. Lezou po zdi, umi odskocit, ale daji se pomerne dobre zabit. Netreba je nejak zvlast honit. Dnes jsem je krome kuchyne a chodby nasla i v loznici, kde spim s dcerou. Jsou na zdech a k memu zdeseni i v odkladacim prostoru v mem luzku a nasla jsem je i za samolepkou na zdi. Desim se, aby to nebyly larvy stenic. Bydlime ve starem, vlhkem byte byte, kde bojuji s kozojedy, pavouky, rybenkami, ale stenice by me asi fakt dorazily. Prosim, mrknete se na fotky, i kdyz nejsou extra kvalitni a zkuste mi prosim napsat, zda jsou to skutecne pisivky a jak je pripadne dostat aspon z te postele. Dekuji Vam.
Opravdu pisivka?
Opravdu pisivka?
Opravdu pisivka?
Opravdu pisivka?
Ochrana proti tomuto škůdci (pokud byl určen): 

Na 99% je to pisivka. Larvy štěnic vypadají trochu podobně, ale je prakticky nemožné, že byste nacházela doma desítky larev, žádné dospělce a přitom jste nebyli pokousaní (larvy štěnic se živí stejně jako dospělci). Takže klid.

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit co to může být?

Comment Upload: 
img_20211123_111238.jpgimg_20211123_111238.jpg

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit co to může být?

Comment Upload: 
img_20211217_192740.jpgimg_20211217_192753.jpg

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.