poštípané děti

Dobrý den, dcera je opakovaně poštípaná. Měli jsme v domě již deratizátory, podle štípanců se by se prý mohlo jednat o štěnice, ale nic nenašly, ani stopy. nechali nám pasti, že prý je brzo odhadovat, že jsme si mohli štěnici dovézt z ciziny z dovolené.(cca 1 měsíc zpátky a první týden po příjezdu měla první dva štípance na bříšku). Štípnutý byl ještě syn, dva na ruce. Jinak stále jen ona.Přestěhovala jsem ji k sobě do ložnice a spím s ní už od min. pátku v jedné posteli. Včera jsem biotitem vystříkala ložnici i děts. pokoj, kde nejdříve spávala, abych vyloučila komára. Poté zasunula do zásuvky Raid hajánek - pro děti a větrala. Asi ve 23:00 jsem zavřela okno a vyjmula raid ze zásuvky. Ale i po postřiku v ložnici létali malé mušky,ale neřekla bych, že to byly octomilky. Myslím, že to jsou ty malé mušky, co koušou. Říkala taky, že cítila, než usnula, že jí létali na obličej. Poslední štípance má na obličeji a rukách (dlaň, zápěstí) 1-3 štípance. Jaký je váš názor. Zkusila jsem mušku vyfotit, ale moc to nešlo. Dcera je velmi náchylná na každý štípanec, z komárů má extrémní reakce. Myslíte si, že by to opravdu mohly být štěnice? Manžel spal první noc v jejím pokojíčku a nic.Máme zahradu, děti pořád létají venku, taky tahají kočku a hladí psa. Doma zvířata nemáme.
poštípané děti

Štěnice zkuste odhalit v noci tak, že se v prostřed noci projedete mírně navhlčeným mýdlem, ale pokud štěnice nenašel ani deratizátor, tak tam nejspíš opravdu nejsou. Mohly by to být blechy od zvířat, muchničky nebo bodalky, nebo nějací roztoči (kleštíci, čmelíci, sametky). Na nějaký raid bych se vybodnul a nainstaloval okenní sítě.

Děkuji za odpověď a cenné rady. Mýdlem projet matraci nebo zdi? Síť v okně v dětském pokoji je. Ještě mě napadlo, že v cizině nás hodně poštípali komáři. Takový malý potvory, jen dosedly, už kousaly. Tak jestli jsme si nějakého nedovezli s sebou...No každopádně budu hlídat a moc děkuji.

Pokud deratizátoři nic nenašli, pak to může být opravdu cokoliv. Níže posílám odkaz na lexikon dětských pupínků. http://www.itatinek.cz/pece-o-dite/121-lexikon-detskych-pupinku.html Třeba vám to trošku pomůže.

Projet matraci po povrchu, na mýdlo se nalepí. Ale pokud jste je nenašli a nenašel je ani odborník, tak bych se spolehl, že tam nejsou. Není pravděpodobné, že byste si komáry přivezli, ale já jsem měl štípance po komárech ze středomoří 4 týdny, prohledal jsem byt a nic jsem nenašel.

Projet po matraci pod peřinou, světla se bojí.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.