prosba o identifikaci

Dobrý den, chtěla bych poprosit o identifikaci broučka. Je 1-2mm velký v dospělosti (omlouvám se za kvalitu fota, ale lépe to nešlo), mlaďata takřka nerozpoznatelná. Hnědá barva, při pokusu o zabití často uskočí cca do vzdálenosti 2cm. Jinak behá. Při zabití se úplně rozmázne. Nejčastěji ho v bytě potkám v tmavých koutech. Poštípaní nejsme a to už tu s námi žije min rok. Děkuji za pomoc.

prosba o identifikaci
prosba o identifikaci

Ahoj,

Neviem, o akeho brouka ide, ale máme ho doma tiež. Momentálne sme sa vrátili po štyroch dňoch a nejako sa rozmnožil. Plánujem ho vziať na rozbor k deratizátorovi, ale keby si už o tomto mala nejaké info napíš.

Jana

Ahoj mi ho máme doma taky nevíte co to je

Pardon, psivka neskáče. Takže spíš chvostoskok. Zkuste to chytit na kus lepicí pásky a pak vyfotit v dobrém světle dobrým foťákem s makrorežimem (pokud nemáte, tak půjčte, jistě máte nějaké známé). Marek

Dobrý den, mám je doma také, vypadají jak vinná muška, ale neuleti, když ji chci zmáčknout. Jsou tvrdší, asi hnědá a mezi prsty se rozdrolí. Mám je v kuchyni na okně, kde pěstují orchideje. Když nejsem přes víkend doma,tak je najdu mrtvé na zemi. Ale pak se objeví znovu.

Když by někdo věděl, prosím poraďte, jak se jich zbavit. Vyfotit pořádně nejdou, jsou malé,cca 1mm. Děkuji moc

Dobrý den, mám je doma také, vypadají jak vinná muška, ale neuleti, když ji chci zmáčknout. Jsou tvrdší, asi hnědá a mezi prsty se rozdrolí. Mám je v kuchyni na okně, kde pěstují orchideje. Když nejsem přes víkend doma,tak je najdu mrtvé na zemi. Ale pak se objeví znovu.

Když by někdo věděl, prosím poraďte, jak se jich zbavit. Vyfotit pořádně nejdou, jsou malé,cca 1mm. Děkuji moc

Dobrý den, mám je doma také, vypadají jak vinná muška, ale neuleti, když ji chci zmáčknout. Jsou tvrdší, asi hnědá a mezi prsty se rozdrolí. Mám je v kuchyni na okně, kde pěstují orchideje. Když nejsem přes víkend doma,tak je najdu mrtvé na zemi. Ale pak se objeví znovu.

Když by někdo věděl, prosím poraďte, jak se jich zbavit. Vyfotit pořádně nejdou, jsou malé,cca 1mm. Děkuji moc

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.