červi v bytě

Stropem v koupelně mi začali propadávat tihle malí červící. Mezi stropem a sadrokartonem je izolace. Nevim ale jak se tam mohlo něco takového dostat.
jsou cca 05cm dlouzí, Napůl černí napůl pruhlední. Nevíte co to mohlo naklást?

červi v bytě

zkus to lepe nafotit

tak ti červíci vím , našla jsem zdroj , jsou to molové ... hledejte pavučinku v mouce a jiných ... u mě toto bylo neuspěené hledala jsem ve skřínách a různých koutech . Našla jsem v potravě pro křečka pavučinku a okolo na stopech bylo pár červíků-.

U mně je to kónický světlý červík s viditelným kroužkováním a drobnou černou hlavou. Kutálí se mi po podstřešní folii a vypadávají na záchodě někde v místě napojení folie u střešního okna. Nad folií jsou jenom krovy a tašky... Poprvé se objevili předevčírem, střecha je stará pět let, krovy osmdesát, ale jsou ošetřené.

Tipoval bych na larvy nějaké bzučivky či masařky.vka

Zavíječ paprikový, v koupelně se zakuklují často, protože chtějí k vylíhnutí vlhko, takže je dobrý je nechat uschnout a odloupnout.. jinak napadá mouku, obilí a další sypké potraviny nejlepší je to všechno napadené kuklami, a jejich závitky v podobě pavučinek vyhodit, protože larvy prolezou i mezi gumičkami zadělanými pytlíky, prvotní velikost larvy je kolem 1 mm.

Dobrý den,ted v noci šlápl přítel v obýváku na koberci na černou žížalu to snad nebyla žížala ale nějaký dlouhý tenký lesklý červ červ délkou jako žížala sebral ho na lopatku a hodil do záchodu-chvilku se to tam kroutilo koukalo to z vody a pak to padlo a zůstalo to zkroucený na dně záchodové mísy.spláchla sem to.fotku sem bohužel nestihla udělat,což mě mrzí-bylo by to lepší... co to mohlo být?? plazilo se to po koberci v obýváku-v noci v 1hodinu děkuji za odpověd

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.