Zkáza v posteli

Na prostěradle a dřevu válendy se začaly objevovat malé černé skvrny (ve velkém počtu!) - jako by nám na prostěradlo a dřevo kadili, později jsem měl na nohách červené tečky po kousnutí ňákým hmyzem a když jsme objevili ve válendě malé brouky (1mm) a rozplácly je, bylo vidět, že jsou napití krví. Byli usídlení na prknech válendy v úložném prostoru, což jsme zlikvidovali,ukazují se ale dál, hrozí, že jsou usídlení v matraci válendy (nedá se vyměnit), je to válenda stará 18+ let! Co to je zač!?

těžko říct, krev sají blechy - ty, ale skáčou takže se dají těžko chytit, nebo to můžou být štěnice - koukněte na http://www.skudci.com/stenice-stenice-domaci jestli jí poznáte

dík, už jsme to prokoukli - štěnice

vdobry den chtel bych poprosit o radu v jedne obytne casti bytu se obcas stava ze jsme pokousani jako od komara a dokonce se prave stalo neco podobneho ale vypada to jako od ovada nebo neceho podobne velkeho ale nic jako hmiz jsme nikde nepostrehly prosime o radu kdo nebo co muze neco takoveho a jak mu co nejlip jak se rika utnout tipec.. moc dekujeme predem toncek a.d.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.