Pro správné fungování našich stránek použijte prosím doporučené prohlížeče: EDGE, Chrome, Firefox, Opera.

Blechy/štěnice/roztoči?

Dobrý den, je to měsíc co jsme se nastěhovali s přítelem do bytu po dědovi, spolu s naší kočkou. Nevím jestli za to může kočka nebo byt ( na kočce jsme našli blechy, zatím prošla 2x odblešením pomocí spot onu a zdá se být čistá). Oba jsme si našli štípance v oblasti pasu. Od té doby jsem už snad všechny textilie 6x vyprala, vyluxovala( co 2 dny), nechala na mrazu, vystříkala difusilem, bolfem, arpalitem- a pořád mně to žere.

Anonym 2012-12-13T09:07:41.000Z

já si myslím, že to blechy budou pokud jste je doma měli. Jsou to potvory a odblešit byt trvá delší dobu - určitě řádově týdny. Postřiky musíte opakovat, protože se líhnou další generace. Ale na druhou stranu je celkem jednoduché se blech zbavit. Běžně dostupné prostředky na to stačí.

David Drtina 2012-12-14T15:14:50.000Z

Děkuji moc za názor, asi jsem si to představovala příliš jednoduše. Teď byl dva dny klid tak mám zase chuť prát a vysávat namísto plánovaného podpálení bytu:o) Nakoupím další spreje a hurá na ně:o) Díky jsem ráda že to nebude nic horšího

Anonym (5227) 2012-12-15T14:03:14.000Z