Pro správné fungování našich stránek použijte prosím doporučené prohlížeče: EDGE, Chrome, Firefox, Opera.

Zatopený sklep a obří komáři - Souvisí to spolu?

Dobrý den, u nás v této době jsou záplavy, tak nás zasáhly také. Ale "jen" sklep. Více mne však udivuje přítomnost komárů, měřících i přes 3 cm! Už jsem jich dost zabil, pěkně hlasitě bzučí a zřejmě je láká světlo. Už se dostali i do domu, ale voda ne, naštěstí. Nemají s ní souvislost?? Z fotografií toho moc poznat nejde, popíšu vám je: - Po zabití vypustí jakési černé kuličky - chytnu li je za nohu, noha se jim odlomí - mají měkkou kůži Pomůžete mi je prosím určit? Popř. Napište, jak je lze zlikvidovat.

Anonym 2010-05-17T14:51:49.000Z

to nejsou komáři, ale tiplice - neštípou http://www.skudci.com/tiplice

David Drtina 2010-05-18T07:20:46.000Z

Tak už vím, že neštípou, ale přesto nám radost nědělají. Nevíte prosím, jak se jich zbavit? Tu chemii nechci použít. Snad, jak zmizí voda, zmizí i oni... ...Ale co když... SE U NÁS ZABYDLÍ! Nepanikařím, ale nemám rád, jak mi stále něco bzučí u světla, a jak si vzpomenu na vzhled jejich larev, štítím se jich víc než samotné vody... Mimochodem její hladina ustává, ale komárů tu je ještě víc...

Anonym (2683) 2010-05-18T11:33:06.000Z

Co tak si dát do okna síť?

Anonym (2695) 2010-05-18T17:32:08.000Z