Pro správné fungování našich stránek použijte prosím doporučené prohlížeče: EDGE, Chrome, Firefox, Opera.

Nakupování v USA

Vzhledem k neustále lepšímu kurzu dolaru vůči koruně, je možná vhodná doba na to začít nakupovat přímo v USA.Pro spoustu s nás to může představovat problém, otázky jsou nasnadě: jak za zboží zaplatím? je obchod v kterém se chystám nakoupit seriozní?....V podstatě všechny tyto otázky Vám pomůže vyřešit nová služba

David Drtina 2017-03-01T08:54:24.000Z

John je škůdce? :)Paradoxně se někdy může název blogu a PR článek vymstít ... ikdyž tohle asi nebude placené PR :)

Anonym (529) 2008-03-10T23:14:49.000Z

:-]někdy to tvoří zajímavé titulky, to je fakt 

David Drtina 2008-03-11T07:01:09.000Z

Dobrý den, chci slyšet nějaké zkušenosti s touto službou? Máte někdo něco?Díky moc. 

Anonym (558) 2008-03-19T12:46:38.000Z

Ok, já myslel že chceš čtenáře informovat o možnostech nakoupování v usa, což odkaz na můj web plnil Ale samozřejmě na svém webu můžeš moderovat diskusi jak uznáš za vhodné - a přeji pěkné výdělky z provize Shipito :D

Anonym (574) 2008-03-21T19:53:41.000Z

Ivo psal jsem to již včera než jsem odkaz smazal, není to myšleno nijak ve zlém, ale prostě na tomhle místě je to pro mě kontraproduktivní, to musíš sám uznat.

David Drtina 2008-03-22T10:04:48.000Z

přes firmu Shipito. V podstatě jsem koupil boty v Etnies, která do Evropy nezasílá a tak jsem využil firmu Shipito. Jedná se o velmi solidní podnik a jestli někdo zde uvádí, že p. Vanhara z toho má provizi, tak to je asi normální. Platí se kartami a vše běží velmi rychle a solidně, jak u Etnies tak i v Shipitu. TOTO NENÍ PLACENÁ REKLAMA, prostě jsem byl spokojený

Anonym (1128) 2008-09-05T08:43:11.000Z

Ahoj, nedavno jsem nasel obchod www.nakupovani.net a rad bych se vas zeptal, zda si myslite, ze dokazou opravdu vsechno to nabizene zbozi dovezt k nam do Ceska.Diky za odpoved Petrus

Anonym (1252) 2008-10-22T05:56:22.000Z

no ten web  neznám, ale když si ho prohlídnu a zjistím, že tam nejsou kontaktní údaje /kdo za tím stojí/, způsob nakupování, reklamační řád etc......prostě nic jenom jakýsi xml výstup z nějakých eshopů - tak bych se tím moc nezabýval.

David Drtina 2008-10-22T07:30:55.000Z

V lednu jsem přes nakupovani.net objednala pro syna hračku, kterou tady nemůžeme sehnat. Cena byla přijatelná. Zaplatila jsem cenu hračky plus provizi a v druhém kole ještě poštovné podle váhy balíku - bylo stejné, jako cena hračky. A výsledek, poslali mi něco úplně jiného, než jsem si objednala. A když jsem je na to upozornila a žádala nápravu, raději se mnou přestali komunikovat. Taky řešení a pro mě poučení. Zdena A.

Anonym (1519) 2009-03-03T08:26:13.000Z

Ahoj. Stranky Nakupovani.net rozhodne nedoporucuji pouzivat. Objednal jsem si u nich zbozi z Americkeho Amazonu, pomerne rychle prisla faktura, kterou jsem take zaplatil (prez 2 000,- Kc). Jenze potom se nedelo vubec nic. Objednavka byla v jejich systemu oznacena jako uhrazena a ze bude zbozi objednano. Nyni je to jiz nejmene 6 mesicu. Od te doby jsem stav nekolikrat dotazoval a urgoval, nicmene jsem docilil pouze toho, ze byl muj ucet v systemu zrusen (nemohu se prihlasit a ani "poslat heslo" nefunguje). Nyni uz chci jen vratit penize a zvazuji jak proti nim postupovat dale. Stiznost k ČOI + negativni publicita na internetu? Ma někdo zkusšenosti s tim, jak proti takovým neseriozním obchodníkům na intenetu postupovat? Diky

Anonym (3422) 2010-11-30T09:36:04.000Z

Já si objednala zásilku přeš Shipito, bylo dost problémů, tak jsem raději požadovala peníze vrátit. Když se 14 dni nic nedělo, tak jsem je urgovala o vrácení peněz, které si odebrali do 3 dnů, ale s jejím navrácením jsou stále problémy. Vymlouvají se, že musím v objednávce zatrhnout slovo vrátit. To bylo samozřejmě první, co jsem udělala. Zase jsem je urgovala, peníze stále nikdy. Prý o žádném problému neví. Pak odepisuje nějaký Jiří..nemá přijmení...že nám peníze již před týdnem vrátili....no peníze na mém účtu nejsou. Takže zkušenosti s touto firmou????, Velmi špatné. nemám nic a ještě jsem někomu penězi udělala radost, ale já jsem o ně zřejmě přišla.

Anonym (1521) 2009-03-06T08:08:34.000Z

Dobrý den pane Anonym. Pokud by jste se trochu informoval, mohl jste zjisti, ze shipito opravdu odesle penize ihned, jakmile na svem uctu zatrhnete vratit a jdou stejnou cestou jakou se na shipito dostali. Tudi, pokud jste platil kartou, tak se vraceji zpet na kartu. Operace je proveden ihned, nejpozdeji do 1 dne. Problém ale nastává mezi vydavatelem karty a vasi bankou. Tam je ono zpozdeni. Takze bych doporucil spise se obratit na vasi banku, at celou vec doresi. A to vubec uz nezminuji ze ceske banky vydavaji cosi, co oznacuji za platebni kartu, ale ve skutecnosti to je jen nejaka nahrazka (maestro apod.)

Anonym (2105) 2009-10-06T20:26:22.000Z

Zdravím,vloni jsem na amazonu koupil stan za pár babek v akci,u nás stál 6000,-kč a spokojenost jak s shipitem tak s amazonem.Vše ok.

Anonym (2197) 2009-11-07T15:48:12.000Z

shipito má takovejch reklam, ale ty ceny jsou snad nemožný. co když chce v americe nakupovat normální člověk? na vánoce? docela dost mazec. procházet web a hledat a hledat... zkouším to přes www.viaddress.com ceny vážně bezkonkurenční, ale uvidíme. co shipito a vánoce? co viaddress a dolar? sakra, ty vánoce maj ale vliv..

Anonym (4423) 2011-12-03T07:14:17.000Z

viddress.com: su sikovny podvodnici,tvoj 5 kg balik o rozmeroch25x25x30cm ti zabalia do vecsej krabice aby ti mohli uctova DIN vahu,tj nezaplatis 5 kg al 7-8-9. Ak sa rozhodnes zmenit dorucovaciu adresu(ze to posles na inu v USA) mas smolu,sam na svojom profile-nemozne,ak poprosis cez help, tak odmietnu ze chrania dake sukromie (mam tam balik cena cca 220$ za dorucenie na Slovensko pytaju 290$. .>tuto negatyvnu spravu klidne rozsirujte dalej ja sa pod nu stale podpisem,dik)

jardahd 2013-01-14T14:03:57.000Z

Sice to bude vypadat, jako reklama, ale je mi to jedno. Našel jsem teď novou konkurenci shipita, jmenují se Shiptoworld. Fungují na jedničku, doporučuji. Hlavně mluví česky, což od doby co Vanhara firmu prodal ne u shipita možné.

Anonym (8511) 2017-02-28T08:21:11.000Z