Pro správné fungování našich stránek použijte prosím doporučené prohlížeče: EDGE, Chrome, Firefox, Opera.

Česká distribuční

"My řídíme distribuci, vy řídíte nás Motto firmy Česká distribuční. V posledních dnech se ukázalo, že společnost Česká distribuční a.s. distribuuje letáky společností poněkud zvláštním způsobem. Odveze je do sběrny druhotných surovin na místo schránek potenciálních zákazníků obchodních řetězců. z webu společnosti: dne 26.09.2007 Distribuci brožur společnosti IKEA zajišťuje Česká distribuční

David Drtina 2010-12-10T13:45:16.000Z

Žádáme o napravení situace s vašími pracovníky, kteří nám místo rozmístění letáku do schrának hážou celé balíky pad ně a tím pádem vzniká nepřádek altáky máme rozházané po celé chodbě děkujeme za napravu . Nájemníci domu. Havlíčkovo Náměstí 741/11/12 70800 Ostrava Poruba.

Anonym (299) 2007-11-10T19:19:13.000Z

Ja to jako blbec pro ně roznášel a ty svině mě nedali ani korunu. Tato společnost zlodějů mě připravila o 6532Kč...jen blb,nebo nekdo podmáznutej by jim dal dalsi letaky na roznos.

Anonym (340) 2007-12-13T11:02:46.000Z

ano máte pravdu podplácí se všude

Anonym (1510) 2009-02-21T19:34:08.000Z

me taky nezaplatili a mnohem vice , než Vám .A nemám nikde dovolání, protože jsem načerno dělal kontrolora a zaroven distributora, vzdycky mám zavolat, jak to mám napsat, aby neplatili  pokuty a pak naverbovali na kontroly firmu,takže nás propustili a zapomněli zaplatit na čtyři měsíce pozpátku.Nikita.

Anonym (410) 2008-01-27T13:09:26.000Z

Nevím jak a kdo kontroluje práci regionálních vedoucích ale zřejmě firmu nezajímá jak pracují když si mohou dovolit nefakturovat roznos a tím i podmínky roznosu.Je evidentní že ani z poloviny nedělají to co by měli.Je případ kdy jistý/á vedoucí nedělá ani konntrolu roznosu ale jen napíše že bylo či nebylo rozneseno.Poté budˇ zaplatí nebo ne.Je s podivem že vaše firma se jaksi nezajímá o tyto praktiky a vůbec ji nezajímají ti lidé kteří dělají to nejdůležitější což je roznos letáků.

Anonym (468) 2008-02-16T11:48:33.000Z

Ti co napadaj č distribuční by si měli skusit tuto praci samyOno někoho napadat je lehké. Konkurence je natom hůř kvalita roznosu je mnohem horší a otom se nepiše tak nekritizujte.

Anonym (482) 2008-02-21T06:36:30.000Z

Taky sem roznášela letáky...asi 2 roky pak mi dali další smlouvu ale letáky mi přestali vozit..doteť mi dlužijou aspoň 4 tisíce...

Anonym (500) 2008-02-26T11:12:47.000Z

Nevím kdo roznáší letáky v Oslavanech část Padochov, ale u místní školy je plný kontejner Vašich letáků ještě původně zabalených ze dne 20.6.2008 s čísly 200/34692    63/174 Škoda lesů a někdo se pakuje !!!

Anonym (927) 2008-06-24T11:07:19.000Z

regionalni vedouci z českolipska vozi letaky do zběrny a nikomu to nevadi neplati lidem a stavi si hrad tak co chcete snad ne kvalitu

Anonym (1119) 2008-08-29T18:10:28.000Z

Spoločnosť Česká distribučná, dokonale vytunelovala svoju dcérsku spoločnosť na Slovensku, Slovenskú distribučnú,s.r.o.. Ku dnešnému dňu je spoločnosť dlžná nám, regionálnym vedúcim viac ako 3 000 000,- slovenských korún. Majiteľ sa so svojou mladou partnerkou vyvaluje vo svojom penzione v rakúskych Alpách a druhý spoločník si z nás evidentne uťahuje. Zlodeji z českej distribučnej nás neplatili, ale za nekvalitu nás pokutovali... Ktorý distribútor mal roznášať zadarmo? A nedávne spojenie s inou distribučnou spoločnosťou? Divím sa spoločnosti SMS, že si ide ničiť svoj kredit spoluprácou s takými diletantami, akými sú páni:M.G.,P.K.,Z.B. Ale podceňujú nás... To, že budeme informovať všetkých existujúcich a aj potencionálnych klientov, tejto podvodníckej spoločnosti o jej nekalých praktikách, je len začiatok našej obrany... Dovoľujem si Vás všetkých požiadať, pripojte sa ku nám a dosiahnime svoje právo!!!regionálny vedúci zo Slovenska.

Anonym (1129) 2008-09-06T12:40:05.000Z

znám vedení v české distribuční a nevěřím tomu, že docházelo k tunelování slovenské distribuční. pokud si stojíte za svým, vyberte si ze svých řad neanonymního zástupce a jednejte hrdinové. jste tak horliví, že se ani neumíte podepsat. když jste byli tak kvalitní jak píšete, je zajímavé, že jste o klienty přišli. pro českou d. pracuji a jsem spokojen. Jo a firma má opravdu apartmán v Rakousku, který pronajímá svým zaměstnancům, tak alespoň nelžete.

Anonym (1147) 2008-09-12T20:10:15.000Z

U nás v Plzni - čtvrť Doubravka je situace s roznášením letáků následující: občas v některém paneláku se objeví balík mnoha kusů a v okolních domech ani jeden, nemluvím o tom, že v rodinných domcích v okolí nedostávají nikdy žádné, ale pokud jdu vynést starý papír do kontejneru, většinou tam naleznu množství letáků, které budou platit od následujících dnů a nebyly vůbec rozneseny.Tak nevím, zda by nebylo lepší ke stávajícím kontejnerům na odpad přidat ještě další, do kterého by se rovnou letáky házely a občané by si je mohli vybírat sami.Týká se to letáků firem : Globus, Asco, Tesco, Interspar, Billa, Okay a mnoha dalších. Pokud některé z nich Vaše společnost nedistribuuje, nevztahujte to na sebe. Mohu pochválit distributory letáků Kaufland, které nejenže jsou pravidelně ve schránkách, ale ještě se zhruba za 2-3 měsíce objeví pracovník kontroly, který zjišťuje, zda letáky byly doručeny.

Anonym (1180) 2008-09-30T11:00:06.000Z

To se vůbec ne divte. Ti co roznášej dostanou jenom 8 haléřů za leták a nebo vůbec jim ne zaplatí. Tak jak u nas v Trutnově.

Anonym (1255) 2008-10-22T19:03:38.000Z

Sou to zmrdi neplatej as te tet mne dlužej prohy us snima nikdy nechci mit nic společniho DEivim se ze jim vubec este nekdo roznasi

Anonym (1209) 2008-10-09T08:41:40.000Z

Jsou to zmrdi neplatej aště tet mne dlužej prohy uš sníma nikdy nechci mít nic společniho Divim se že jím vubec ješte někdo roznaší letaky!!!!!!!! 

Anonym (1210) 2008-10-09T08:44:45.000Z

U nás v Proboštově máme stejné zkušenosti s roznáškou.Letáky jsme ve schránkách neviděli ani nepamatuji.Obchodní společnosti by si měli rozmyslet zda zbytečně nevyhazují své peníze.Když jejich letáky končí úplně jinde než mají.

Anonym (1231) 2008-10-12T15:29:32.000Z

Bohužel musím souhlasit s tím co jsem si zde přečetla. pro tuhle společnost jsem roznášela jeden a půl roku... po posledních čtyřech měsících, během nichž jsem za odvedenou práci neviděla ani korunu, jsem skončila, protože jsem došla k závěru, že z lidí dělají otroky a neustálými sliby je ženou k tomu, aby pracovali pořád dál a dál... Nyní zvažuji, že budu vymáhat peníze soudní cestou, proto prosím, aby se mi ozvali ti, kteří se do stejné situace teď nebo někdy v minulosti dostali a aby mi sdělili zda se jim povedlo z toho společenství zlodějů dostat svoje peníze...(případně jak toho dosáhli)peta.kam@email.cz

Anonym (1279) 2008-11-01T14:33:00.000Z

Pěkný večer,přečetla jsem si komunikaci a osočování společnosti Č.D. Jen bych ráda uvedla na pravou míru, že firma spolupracuje v regionech s regionálními vedoucími, kteří zaměstnávají distributory. Proto, POKUD VÁS NĚKDY NĚJAKÝ VEDOUCÍ NEVYPLATIL, ANIŽ BY UVEDL DŮVOD PROČ, tak se obraťte na centrálu firmy, která vám může pomoci v řešení vašeho problému. Mě pomohla a mzdu pro dceru, která také roznášela a nebyla vyplacena, jsem vymohla. info@distribucni.cz Klára Medková, Ústí nad Labem

Anonym (1294) 2008-11-05T21:39:47.000Z

Mám s s touto společností stejný problém - pracuji pro ně asi od 13.září. Výplaty se údaje doručují v hotovosti po 20. dni v měsíci. Ještě mi za práci nic nezaplatili. 20. října se mi přivážející řidič dalších letáků omlouval, že se peníze zpozdí. Náledující týden měl vypnutý telefon. Jeho vedoucí má již měsíc vypnutý telefon.     Ve firmě ČESKÁ DISTRIBUČNÍ A.S. zřejmě pracuje několik zaměstnanců, kteří nejsou schopni dodržovat ustanovení v pracovních smlouvách, které uzavřeli se svými distributory.NEVÍM, PROČ BYCH SE ZROVNA JÁ MĚL DRŽET POVINOSTÍ STANOVENÝCH V PRAC. SMLOUVĚ! SBĚRNA SUROVIN RÁDA UVÍTÁ 200 KG PAPÍRU TÝDNĚ.

Anonym (1299) 2008-11-06T22:53:44.000Z

dobrý den,také jsem jedna z těch co nedostala zaplaceno a na jesenicku je nás více,pokud budete podávat žalobu rádi se připojíme lidé z jesenicka

Anonym (1624) 2009-05-05T12:51:28.000Z

pan J Plass reg vedouci českolipska krom toho že ma dohodnuté kontroly ví kam pujde tak to je přeci podvod rád bych aby věděl že na každou svini se vaří voda a uněho to nebude trvat dlouho hlavně že ta jeho bezzubá pinda utrací a lidi co nosej maj holt smulu

Anonym (1364) 2008-12-03T15:17:52.000Z

Vím že toto není v Č.D. ale v lidech kteří to roznáší. 25.1.2009 25.1.2009 (INTERSPAR + OKAY) 25.1.2009 (MOBELIX)

Anonym (1441) 2009-01-27T09:38:46.000Z

A co byste dělal/a vy, kdybyste několik měsíců nedostal/a zaplaceno a oni vám pořád slibovali, že zaplatí? :) Vím, že tohle není nejlepší řešení, ale vy byste zadarmo pracoval/a?

Anonym (1454) 2009-02-06T16:42:20.000Z

V lidech, kteří to roznáší asi problém opravdu většinou  není . Nikdo přece nebude nosit těžké tašky letáků zadarmo. Moje zkušenost je taková, že jsem za roznos zaplaceno nedostala. Pokouším se vše řešit s vedením ČD, ale reg. vedoucí pro ni pracují na ŽL a konečný distributor se musí prý hlavně  obrátit  na něho ...????? Tak-že ČD údajně s roznoscem letáků už nemá nic společného.  Tak tenhle princip fungování společnosti se mi fakt nezdá.Kontroluje se dodávka letáků do schránek, ale kdo kontroluje zda je distributor včas a řádně vyplacen a jestli náhodou reg vedoucí není podvodník. ČD vůbec nemusí vědět, že distributor není řádně vyplácen. Já jim vše nahlásila a jsem opravdu zvědavá jaké řešení a hlavně kdy se najde. Vzhledem k tomu co se zde dočítám je také možné , že ČD o všem ví a tyto  podmínky pro spolupráci jsou takto nastaveny schválně, ale proč .......???? Jen doufám, že se pletu

Anonym (1486) 2009-02-13T14:27:52.000Z

Kontaktovala mě česká distribuční na roznos letáků v naší obci.Roznášíme totiž u konkurence TNT a vše je v pohodě. Na čd jsem toho moc dobrýho neslyšel. Jejich letáky se v tomto kraji vůbec neroznáší,i když by asi měly.Tak nevím, jejich styl přes ragionalní disributory se mi vůbec nelíbí. Uvidíme,jak to nepůjde tak je dostanu až do Štrasburku,ještě neví s kým si začínají!!!

Anonym (1614) 2009-04-25T10:29:40.000Z

máte jen silné kecy!!jste ubožák táhnout to až do Štrasburku. I na Vás dojde rozhodně čisté svědomí taky nemáte!!neserte se do něčeho do čeho nevidíte!! vy nevíte kdo proti vám stojí a to nemusí mít vůbec nic společného s oběmi společnostmi!!

Anonym (1660) 2009-05-22T09:57:57.000Z

aaaa

Anonym (1630) 2009-05-10T06:44:17.000Z

mám takový dotaz.Roznašim letáky ale smlouvy mam několik .za 1-Koutny Martin z ostravy.2-pan KREJČI Z holčovic 3 petra nabělkovaz Ostravy.ja pracuji pro region KRNOV -hlubčicka .pokud někdo roznaši taky od nich at mi odpovi a nebo zavola na mobil 728465671.potřebuji si jenom něco ověřit .předem děkuji

Anonym (1631) 2009-05-10T06:55:30.000Z

Čista zlodejina sa dala nazvat spolupraca s ČD na slovensku, kde si nechali na konci spoluprace popodpisovat znizenie dlhov so slubom, ze ich nasledne vyrovnaju, ale - snivajte s nami!!! Taketo ´vypalnicke´ praktyky a triky zneuzily aby si spravili pekny tunelik. RV - Trenčín

Anonym (1680) 2009-05-31T19:02:39.000Z

Ahojky Posílám kopii mého dopisu ČD a lidem na internet a přikládám kopii ceny jež mi sdělily ČD Pokud se chystáte na cestu vlakem do zahraničí ? Doporučuji porovnat tarif té země kam jedete. Mariánské Lázně - Berlin Hbf., a zpět ? ČD chtějí nehorázné 3.000,- Kč. Zatímco jízdenka M.Lázně - Bad Elster, a zpět (už tak předražená !!!) vyjde na 390,- Kč. Prostřednictvím DB (německé dráhy) zaplatíte při současném kurzu za cestu Bad Elster - Berlin Hbf., a zpět jen 56,-Eur ! Ještě se dá ušetřit na jízdence pouze na hranice, tedy do Vojtanova. (26 x 56 + 390 = 1.846) a to ušetříte i z tohoto nákupem jízdenky po hranice další dvě stovky plus další desítky korun za přesný kurz Eura ke koruně ! Na placené infolince ČD nejenže Vám neřeknou ani spoj, nemáte možnost si vyhledat spojení z naší nástupní stanice do cílové v zahraničí. Je Vám zatajovaná skutečnost o možnosti nákupu levnější jízdenky přes jinou společnost. Na infolince mě odbili s konstatováním, že jsou obchodní společností a chovají se tržně. Jinými slovy, co je doma to se počítá. Logicky dospějeme k předražení této cesty našimi drahami o bezmála polovinu. Nutně se za všechny ptám, proč ? Proč každého musíte nelítostně oškubat ? Proč není infoservis celounijní, tedy včetně hledání spoje a optimální ceny ? Proč není možné lidi informovat o tom jak co nejlevněji cestovat a užívat služeb provázenými cestou. Postrádám české informace o příplatcích a tarifech venku. Je smutné, že ČD neakceptují příjmové možnosti mnohých. Jsem bohužel v plné invalidce. Dobrý den, k dotazům ohledně ceny do Berlína/Mnichova sděluji: Mariánské Lázně - Berlín (přes Schöna Gr.) zpáteční jízdenka bez slevy, platnost 2 měsíce: 3023 Kč zpáteční jízdenka se slevou CityStar, platnost 1 měsíc: 2476 Kč zpáteční jízdenka s průkazem ZTP, platnost 2 měsíce: 2398 Kč zpáteční jízdenka s průkazem In-karta/Rail plus 1/4 ZTP, platnost 2 měsíce: 1797 Kč Mariánské Lázně - Mnichov (přes Cheb Gr.) zpáteční jízdenka bez slevy, platnost 2 měsíce: 3610 Kč zpáteční jízdenka se slevou CityStar, platnost 1 měsíc: 2756 Kč zpáteční jízdenka s průkazem ZTP, platnost 2 měsíce: 3466 Kč zpáteční jízdenka s průkazem In-karta/Rail plus 1/4 ZTP, platnost 2 měsíce: 2601 Kč Mariánské Lázně - Mnichov (přes Furth im Wald Gr.) zpáteční jízdenka bez slevy, platnost 2 měsíce: 2660 Kč zpáteční jízdenka se slevou CityStar, platnost 1 měsíc: 2099 Kč zpáteční jízdenka s průkazem ZTP, platnost 2 měsíce: 2350 Kč zpáteční jízdenka s průkazem In-karta/Rail plus 1/4 ZTP, platnost 2 měsíce: 1763 Kč Poznámky: CityStar - zpáteční jízdenka, podmínky: nutno koupit 3 dny před plánovaným odjezdem, v cílové zemi strávit noc ze soboty na neděli In-karta/Rail plus - zákaznická karta ČD, sleva z jízdného 25 % ze základního jízdného, platnost 3 roky, cena 990 Kč S pozdravem Kateřina Hrodková České dráhy, a.s.

Anonym (1816) 2009-07-22T10:16:37.000Z

ČESKÁ DISTRIBUČNÍ mě začíná okrádat, roznáším v Brně, rok jsem dostával peníze v pořádku, od srpna nedostám peníze tak jak mám. Můj zaměstnavatel co to má nastarost z čd se mnou jedná jak s otrokem vysmívá se mi, peníze slibuje a nic nedováží. Sám jezdí ve volvu. Zatim mně dluží cca 1tis. pokud mne peníze nedodá okamžitě, budu roznášet do sběren. Prosím o zkušenosti z Brna. Díky

Anonym (2172) 2009-10-29T13:55:39.000Z

http://www.regionpodboranska.ohremedia.cz/pdf/4112.pdf

Anonym (2182) 2009-11-03T07:00:19.000Z

cau ceska distribucni je banda podvodnikov velkeho zrna.Tady v Plzni co sa ted deje nema obdobu.Poctivo roznasim kazdej letak a najednou nabehne curak z ostravy a udela mi nulu jenom proto aby nemuseli platit.To vse udelaji v nepritomnost takze nemam zadnu silu to odvratit.Na zaklade kontriolaku si delam kontrolu toho ci tam ten curak vlastne byl .a vysledek?Ne .Skoda ze lide nemaji zajem svedcit u policie.

Anonym (2189) 2009-11-03T21:40:16.000Z

Dobrý Večer Pracuji u České Distribuční asi 1 rok A lidi nemuzu si na ni stezovat jsem zamnestnán jako kontrolor a dělám svou práci poctivě a mám za ní poctivě zaplaceno a to každý měšíc. Komonikace mezi firmou a mnou je v pořádku tak na ni neházejte špínu. Děkuji

Anonym (2336) 2010-01-12T20:55:25.000Z

Hmm, tak to jste možná ta vyjímka, co potvrzuje pravidlo!!!!

Anonym (2384) 2010-01-31T17:23:16.000Z

Jak zde čtu tak se platí jen kontrolorům a na lidi co roznášejí se kašle. tak pak to někdo hodí do sběru když nedostane výplatu..Divím se že si na tu podvodnou společnost nestěžují obchodní řetězce.

Anonym (3179) 2010-09-18T19:58:15.000Z

Koukám, že jsme si taky pěkně naběhli. Jako malá firma, rozjíždějící nový obor podnikání jsme se rozhodli investovat do neadresné roznášky 55 000 letáků. A výsledek je žalostný. Letáky neobjevil nikdo, koho jsme se dotazovali. Chápu, že když roznášejícím neplatí, že na to serou, ale jak k tomu přijdeme my? Najde se tu další takovej, koho ČD podvedla jako svého zákazníka a ne jako zaměstnance? Velké obchodní řetězce to asi neřeší, ty si tyhle výdaje nekontrolujou, ale nás to zajímalo, tak jsme si to zkontrolovali. A je nám z toho na blití. Takže jsme prodělali několi desítek tisíc korun (tisk letáků, neprovedené roznáška, další náklady s tím spojené). A i když se snažíme to urgovat, řešení není. Kontrolní orgán na víkend prý nejsou schopný zařídit. Co je to za hovadinu? A v pondělí už kontroly jsou asi k ničemu, mají se provést do 2 dnů od roznášky. HA, svině jedny.

Anonym (3384) 2010-11-14T07:13:29.000Z