Pro správné fungování našich stránek použijte prosím doporučené prohlížeče: EDGE, Chrome, Firefox, Opera.

Červotoč spížní??

Dobrý den, nevíte co je tohle za hmyz? Nemůžu se toho zbavit. Usídlio se to u mě v komoře v různém krmení pro ryby. Tam toho bylo opravdu šíleně hodně. Ale všechno krmení jsem zlikvidoval a stále se u mě drží. Z nějakého důvodu se pořád objevují na parapetech u oken. I v naprosto prázdne a zavrene místnosti je občas najdu na parapetu. Jak se jich zbavit?

95kimoli@gmail.com 2018-12-18T02:41:29.764Z

dobrý den, všechny napadené potraviny je nutné vyhodit - což jste udělali. Potom můžete použít nějaký insekticid, v tomto případě aplikovat např. na zmíněný parapet Mikrocif. Má dlouhodobý účinek a protože jde o jakési mikrokapsule aktivuje ho až škůdce. https://www.deveshop.cz/produkty/insekticidy/ATAK-Mikrocif-10MC-50ml

admin 2018-12-18T11:29:05.3318914Z

Zdravim, mela jsem je doma v kuchyni take pod parapetem. Umyla js cely byt, vystrikala ho desinkenci a koupila takovou plaatovou podlozku ktera odpuzuje hmyz. Tyden jsem parkrat jeste nejaky jeden kua videla, ale pote uz zmizeli.

Anna 2018-12-24T16:31:35.2620932Z