Smradlaví brouci na zdech paneláku

Dobrý den, máme už druhým rokem problém. Vždy na začátku podzimu se nám na paneláku objeví brouci. Žádné prostředky nám proti ním nezabírají, nevíme si rady. Když se je snažíme nějak dostat z bytu ven, tak vypustí smradlavý pach, který smrdí opravdu hrozně. Už jsme z toho zoufalí :(. Měl už někdo podobnou zkušenost a pomohla Vám něco proti těm ohavným broukům?
Smradlaví brouci na zdech paneláku
Smradlaví brouci na zdech paneláku

Bohuzel ano, mam to ted doma a nevim proc a co s tim :(. Casto sedi na ramu okna zvenku a nemuzu kvulo nim vetrat. Spolu s nimi je fasada plna zhruba o polovinu mensich na delku sestinohych brouku, jsou hrozne rychly a pri otevreni okna hned behaji jak zbesili dovnitr a nestiham je honit, rozprchnou se na vsechny strany, ubehnou tak metr za 2 sekundy :( Taky nevim co to je.

Dobrý den, hledala jsem na netu jak šílená, protože už toho mám dost. Ráda bych si otevřela okno bez toho, abych se strachovala, zda mi sem nevletí. Našla jsem pár typů ( https://www.wikihow.cz/Jak-se-zbavit-plo%C5%A1tic-p%C5%99%C3%ADrodn%C3%ADmi-metodami ), ještě jsem je nezkoušela, ale snad Vám pomůžou.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.