Asi moli?

Ahoj Lidi, před nějakou dobou se nám v bytě začali objevovat nějací "moli". Nevím co to je, jestli mol a jaký druh, jestli šatní, co žere šaty, nebo "jídelní", nebo já nevím, nevyznám se v tom. Nebo jestli je to nějaký druh "zavíječe" a jaký? Potřeboval bych se toho zbavit! Před časem se objevili, nevím odkud (možná z nějaké krabice, máme doma "trochu sklad", ale není tam jídlo). Jídlo ádné doma nemám, kde by mohli být, vše mám buď ve skleněných uzavíratelných nádobách, nebo v lednici. Nevím co žerou a jak a kde se množí? Našel jsem je ve VŠECH pokojích (kuchyň nejvíce, pak pracovna a ložnice), prostě hrůza, jsou všude. Tak jsem koupil takové samolepky, po tom, co jsem jich cca do ani ne 5ti kusů v každém pokoji zabil. No a nestačil jsem se divit, v kuchyni jich je asi nejvíce. Vůbec nevím, jak je likvidovat, moc se na ty samolepky nechytají. Dnes ale úplně náhodou byl v kuchyni jeden nový na samolepce a další nový v ložnici (měl jsem tam dnes přes den trochu tmu/šero a byl jsem pryč). Prosím moc o radu, jak na ně a kde by mohli být. Co koupit za přípravek, kde je hledat, co změnit, atd. Popravdě moc se mi nechce se přehrabovat skříní :-/ Ale mám tam věci většinou z bavlny.... Ale určitě mám podezření, že se dostaly do bytu s nějakou tou krabicí.... Mám velkou vestavěnou skříň a tam šaty/oblečení a nějaké krabice od např. bot, luxu, odšťavňovače, pc, atd. Dále v kuchyni mám "spoustu" krabic se zbožím a papíry, obálky atd. - prostě věci, které slouží spíš jako "sklad" ze kterého posílám zboží, tak je možné, že můžou být ještě někde tam. Ale vždy když posílám zásilky, vše pečlivě kontroluji a nikdy jsem na nic nenarazil (ani vajíčka ani ty okřídlené stvůry). Díky za rady, pomoc, určení atd.
Asi moli?
Asi moli?
Asi moli?
Asi moli?

udělal jsem další fotky a výřezy, kde by měli být lépe vidět. Bohužel to nešlo nahrát již zde, tak tady je odkaz na další vlákno/téma: http://www.skudci.com/forum/18104/asi-moli-posilam-dalsi-fotky?nocache=1 Děkuji.

Není to potravinový mol? Ten má takové ty pruhy... a odpovídal by tomu i vyšší výskyt v kuchyni...

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.