Písivka nebo nymfa štěnice?

Jak je poznám? podotýkám, že jsou to zrníčka prachu, těžko je chytit, jak na ně sáhnu hned se rozmáznou, jeden o milimetr větší kousek se mi nějak podařilo dostat na ruku, ale bylo to tak rychlé, že akce fotit, je nereálná. Objevila jsem ve skříni, za obrazem a poličkou bílé broučky až přůhledné, když na ně svítím baterkou rychle utíkají a shovávají se.. zalezlo to třeba pod hmoždinku. Proto se chci zeptat.. utíkají se schovávat také písivky před světlem? Taky jsem našla na zdi a poličce ze zadní řásti takové stočené a přilepené v jednom kuse takové dlouhé cosi....

Je krajně nepravděpodobné, že byste našla ve velkém množství nymfy štěnic a k tomu žádné dospělce, takže sázím na ty pisivky.

za obrazem jsem našla cca 4 tyto broučky které jsem rozmáčkla, ve skříni pak ještě jednoho.. zvláštní je, že jsem pod ten obraz koukala již pár dní říve a ničeho jsem si nevšimla a pak najednou tam byli ti broučci a teď tam opět nic není.. tak jsem z toho celá nervozní.. matrace kontroluji už tři týdny každé ráno, povlečení také, nikde jsem dospěláče nanašla.. pupínek sem tam mám, ale nevím, zda už to není z nervů... jen mi nejde do hlavy, že jsem viděla ty broučky ve spíše menším množství /říkám max 4-5) nebyli, pak těch pár kousků co jsem rozmázla a teď zase nic...

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.