Černý brouček v novém domě

Dobrý den, nastěhovali jsme se do nového domku a občas tu vídáme malé černé broučky (na zdi, na schodech ..), odhad cca 1-3mm. Jsou to nějací škůdci, co je to za brouky a jak se jich zbavit? Máme papouška, krmení jsem prohlížel a nic jsem tam neobjevil, tak přinesl jsem si ho nějak já nebo tu už byl (někde v izolaci, pod omítkou .. nevím). Díky moc za pomoc.
Černý brouček v novém domě

Je to pilous černý a líhne se vám ze zrní (obilí, kukuřice, někdy i rýže). V tom papouščím krmení by mohly být larvy, které jste přehlídl. A nebo máte doma ještě nějaké jiné zrní.

Je možné že sa nachádza len tak po izbe? Steny,zem, posteľ, toaleta. 3izby V ktorých je sú vedľa seba A O poschodie vyššie máme papagáje aj s krmivami ale tam som si to nevšimla. Mohol sa premiestniť na miesta kde je chladno?Je to ten istý druh alebo ide O niečo veľmi podobné?

Je to pilous černý a líhne se vám ze zrní (obilí, kukuřice, někdy i rýže). V tom papouščím krmení by mohly být larvy, které jste přehlídl. A nebo máte doma ještě nějaké jiné zrní.

Přemístit se samozřejmě mohl, buď prolezl nějakou škvírou. Nenašel jsem nikde, jestli létají.

Dobrý den dnes jsem si všimla že mám doma tyto broučki mám doma tři potkany a krmím je zrním je možné že je to s toho

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.