stenica/ploštica? neviem na 100%

po prerábke rozvodov v celej bytovke sa u mna začali objavovať štipance, nie veľa..iba ja priateľka ani ťuk. nakoľko dosť času trávim v lese na bicykli som myslel že to mám odtiaľ, len časom sa mi to nezdalo, väčšinou som si to všimol vďaka svrbeniu ráno. Tak som začal študovať ploštice. Samozrejme panika, vyhádzali sme postel, skrine.. Našli sme 2 chrobáky, jeden menší druhý väčší, viete poradiť či sú to ploštice? Foto nič moc, ale od nervov som ich zabil skôr ako ich priateľka lepšie nafotila, ale keď sa trochu priblížia čo to vidieť..ďakujem za rady
stenica/ploštica? neviem na 100%
stenica/ploštica? neviem na 100%

Dobrý den, tu první fotku opravdu nepoznám. Na druhé fotografii bych potřeboval upřesnit velikost. Zdá se, že to má křídla a krovky, štěnice křídla nemají. Mohl byt to být kožojed obecný, ale potřeboval bych vidět kresbu na krovkách. Štěnice hledejte hlavně v konstrukci postele, za okrajem ložního prádla, v záhybech matrací.

Ďakujem za radu. To malé sme našli v posteli, okrem toho nič.. Robíme aj tak pre istotu opatrenia a patrame ďalej.. Dúfam že to je len plany poplach.. Ešte raz vďaka za reakciu

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.