Poraďte prosím

Ve zrekonstruovaném bytě se nám po pár měsících začali objevovat tito broučci ( cca 1-2 mm velcí), zatím jen na záchodě. Už s nima bojujeme pár týdnů. Vždycky pořádně vysajeme, i každou skulinku, vytřeme savem a vystříkáme Raidem proti lezoucímu hmyzu. Pár hodin je klid a pak zase vylezou. Denně jich tak 50 zabiju. A je to horší, na začátku byli na dvou místech, teď už jsou po celé místnosti a nic na ně nezabírá. Že by to byl Lesák si nemyslím, protože jsou jen na záchodě. Prosím, kdyby někdo věděl, strašně nám to pomůže.
Poraďte prosím

koukněte na potemníka skladištního, jestli to není on.

Dekuji za radu, ale to mevim jak se jich zbavit, protoze nevim odkud lezou, jak pisu, jsou jen na zachode, a tam nemaji co zrat. Jsou na parapetu a na zemi v rozich, ted jsem zjistil, ze i na zdech. Nepomaha na ne nic, dokonce ani postrik na svaby ani jed na mravence.

Dobry den, Mame podobny problem, nastehovali jsme se do zrekonstruovaneho bytu a hodne podobny hmyz se nam objevil v koupelne. Nevime, zda to neni treba z vlhka, ale pokazde se objevi znovu a znovu. Ted jsme zkusili obycejny ocet a cekame co bude. Lezou i po zdech. Jsou tam vetsi (3mm) a mensi (1-2mm). Ti mensi dokonce i skacou, ale blecha to neni. Nevime si rady. Chci se zeptat, uz Vam na ne neco zabralo? Predem moc dekuji A odpoved!

s místním deratizátorem.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.