Broučci v bytě

Prosím vás, neví někdo, co to může být za broučka? Máme jich teď najednou v bytě každý večer plno, teda každý večer zabiju tak 4-5 takovýchto broučků. Omlouvám se za špatnou kvalitu, ale třeba to někdo pozná... Je takový malý, tak 3mm a do hněda... Nenašla jsem žádné "hnízdo", jen začnou večer lozit na lampu a našla jsem jich pár zdechlých u lampy...
Dokonce se mi na nohou objevily štípance jako od komárů, na jedné noze hned 8 štípanců od paty až po koleno, dnes přibyly na druhé noze... Už jsem z toho nešťastná a nevím, o co může jít :-( Budu vděčná za nějakou zkušenost. Díky moc!
Ale štípance se objevují pořád, aniž bych byla v blízkosti tohoto broučka, třeba to nemá souvislost :-(
Popř. nemáte někdo zkušenost s tím, že byste měli štípance jako od komára od něčeho, co téměř snad nejde vidět? Díky mockrát!

Broučci v bytě
Broučci v bytě

Myslím, že se jedná o Kožojeda, u nás se objevil v roce 2006 v posteli, nejprve jsem viděla v okolí postele larvy, které lezly. Pak manžel zjistil, že je poštípaný. Našla jsem v postelích tyto malé broučky, které mají tvrdé krovky a jsou strašně malí. Postele jsem vyházela v panice, že se jedná o štěnice. 3x Jsme nechali celý byt deratizovat. Od tohoto roku se neustále na jaře a na podzim se objeví v prachu několik broučků ca 5-10 a několik larev. Neustále to stříkám a čistím aby se to nerozlezlo. Jsem z toho už zoufalá, protože se toho nemůžeme zbavit.

Dcera, ktera spi se mnou v posteli, je ji 16 mesicu, tak byla postipana od komara, nez se ji to stacilo zahojit, tak pres noc se ji pupinky pokazde rozmnozili, uz jsem byla zoufala. Moznosti spalnicky, nestovice, borelioza, alergie. Kazdou noc jsem behem noci na dceru svitila baterkou, pokoj vystrikan, i behem dne byl reid elektrik az v 6 hod.rano jsem pod jeji hlavou nasla kozejeda obecneho. Na obliceji 11 kousancu, v hlave 13 kousancu a na ruce 1 kousanec, otekle oko.. Ja ani jeden. Okolo kazdeho kousance pravidelny kruh velikosti petikoruny. Cely den peru, vysavam, a strikam. Zatim to vypada jen na toho jednoho...

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.