Sametky, nebo něco jiného?

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Koncem léta nás začali trápit malé potvůrky, které koušou po celém těle. Jelikož jsou naší lokalitě prý běžné sametky, řekla jsem si, že to jsou ony a že to holt přetrpíme. Nicméně už je říjen a ty potvory po nás lezou dál. Začínám mít pocit, že je to asi něco jiného, ale nevím co. Utvrzuje mne v tom i fakt, že internet popisuje jako malé rychle se pohybující se tečky na těle oranžové barvy. Tyhle mrchy jsou také miniaturní a rychle se pohybující tečky, ale přijdou mi spíš hodně tmavé, ty větší až černé. Máme zahrádku a různé domácí mazlíčky. Všichni však vypadají naprosto v pohodě a nejeví známky napadení. Až na bezsrstého potkana, který má nejspíš pokousaná záda - objevily se takové miniaturní stroupky. Kousance co mám na sobě já a přítel svědí a jelikož a pak je chvíli vidět začervenání. Výrazné stopy však nezanechávají. Nebo vzácně zůstane malá tečka. Nejhorší je, že mám dojem, že seto usídlilo v obýváku, kde je čalouněný nábytek a koberec. Luxujeme jak magoři, zkoušeli jsme Raid a ještě nějaký postřik, ale nic nepomáhá. Pokud má někdo nějakou radu co to může být a ideálně jak se toho zbavit, budu velmi vděčná. Předem všem mnohokrát děkuji!

Prošacujte všechny zákoutí čalounění, jestli je tam nenajdete. Koušou v noci. Jak odhlalit štěnice, na to je na netu spousta postupů.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.