Brouk v bytě

Dobrý den, už asi 6 let se mi v tomto období doma objevujou nějací brouci. Nikde jsem nenašel, co by to mohlo být. Měl jsem tu jednou i firmu na likvidaci domácího hmyzu, ale ani oni mi nedokázali říci, co to vlastně je. Proto vás prosím o info, pokud by někdo věděl co to je a jak se to jmenuje. Foto v příloze.
Děkuji.
Dušan

Brouk v bytě

řekl bych, že by to mohlo být něco "klošovitého" http://www.skudci.com/klos-jeleni, ne zrovna tenhle, ale třeba ptakotrudka

Děkuji za odpověď, ale tohoto lesního broučka znám a ten to opravdu není. Navíc tento ani nelétá, nevím tedy k čemu tam má ty křídla :-)
Za další, bydlím 7 patře paneláku a tenhle hnus se mi tam objevuje už šestým rokem. chytim jich za období tak 30ks. Ale není to nic příjemného, když se ráno člověk probudí a ono to na mě kouká ať už ze zdi, nebo z postele. Partnerku na noc si představuju jinak :-)))

já si stejně myslím, že by to třeba ta ptakotrudka mohla být. Parazitují na ptácích - nemáte tam třeba vlaštovky?

Je fakt, že trochu podobný to tomu je, ale naprosto jistej si nejsem. Mate mě tam tam ta velikost křídel a nožičky to taky nemá zelený. Jinak vlaštovky tu lítají kolem paneláku, ale letos je na ně ještě brzo, aspoň u nás. Zatím jsem neviděl ani jednu.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.