stenice

dobry vecer tak je mam taky!!!! pred trema tydny jsem je objevil doma.znate to spřiči se vam chlup na noze tak se poskrabete pak zjistite ze vam ten chlup beha po zadech a ejhle on to neni chlup ale broucek.nasledne vam s ledovym klidem zamestnavatel oznami ze na pracovisti mate stenice tak vite ktera bije.tak hybaj za domovnikem hned ten den.on vam za 14 dnu prinese objednavku na hubeni svabu a ze nema cas ji odnest na druzstvo!! tak ho vyrvete a on ji odnese.za dalsi tyden vyvesi letacek ze prijdou hubit obtizny hmyz to uz moje nervy nevydrzely a po tretim pivu jsem vytocil deratizera a do tel.mu rikam nejsou to svaby ani obtizny hmyz ale STENICE.a on druhy den klepe na moje dvere a rika ukaz mi je.tak mu ty broucky ukazuju a on na to bajo stenice a my uz den michame gelovy prostredek na svaby.takze po trech tydnech prisli a strikali stenice.ja mezi tim 3 tydny je fakt dlouha doba lital na netu ahledal co na ty potvory.kupoval biolit,k othrin a zase biolit a zase k othrin.pak se tu doctu ze k othrin neni ucinny pak zas je. a jake bylo moje prekvapeni kdyz prisel deratizer a mel taky k othrin sice rikal ze ma jeste nejakou prisadu ale nevim nevi.kazdopadne vim ze jeste nemam vyhrano ze ty potvory tu jsou a pokud chcipli tak si je zase nataham z firmy ten muj sef ul jeden lakoma nechal vydezinfikovat jen jednu mistnost a ma jich sest.je jasny ze holky stenicovy se urcite prestehovali do druhy mistnosti.premyslim ze zkusim ty sirne knoty a muj dotaz zni muzu v panelaku?pokud jste to nekdo delal dejte vedet na telba@seznam.cz diky

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.