Štípance

Chtěla sem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s takovýhlema velkýma štípancema...není to od obyč. komára...jednou jsem nad postelí našla toho štírka, tak sem ho zabila, vše vysála a převlíkla si postel a po 14 dnech zase:-( Ted už sem ale nic nenašla...žadnej hmyz ani brouk... a to jsem ještě večer měla raid v zasuvce. Ty štípance jsou velky asi jak pětikoruny, nikde není videt místo vpichu a brutálně to napuchne. Cca po 5 dnech to zmizí. Děkuji za typy a pomoc.

Štípance
Štípance

Určitě komáří dílo, já mám na komáry (ne na vosy) alergii a napuchne mi to jako od sršně. A létají i když je raid. Záleží na tom, jak blízko je raid od okna. Jak spím u své matky, máme raid daleko od okna (blíž zásuvka není) a jsme obě poštípané. Jí to tak neotéka jako mě, není totiž alergická. U sebe doma mám zásuvku hned u okna, dávám do ní raid a není tu jediný komár.

Moje komáří štípance vypadají ale naprosto stejně, snad jen s tím rozdílem, že místo není zrůžovělé, ale vypadá jako krvavá podlitina. Momentálně mám na noze takové místo o velikosti 4x2 cm :( Už loni jsem měla ty reakce horší, ale letos to nemá chybu.

To samé mám i já s přítelem, máme to snad po celým těle. Štípnutí vůbec necítíme, hrozně to svědí, nevypadá to jak od komára, navíc máme sítě v oknech, i raid v zásuvce a divný je, že naše dcerka, která spinká s náma v jedné místnosti to nemá..

Já myslím, že to můžou být štěnice. Zažívám něco podobného. Už pár dní se vzbudím vždy někde s malým štípancem a komáři už u nás dávno nejsou. :( Mám úplnou paranoiu ze štěnic. Už jsem rozebrala plovoučku a prozkoumala vnitřek matrace tak nevím, pořád nikde nic :( Snad to bude OK :(

tak to jsou urcite stenice okamzite si zavolat deratizatera snad vam pomuze

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.