hubení blech

Dobrý den, přispěji radou jek se rychle zbavit blechy.Po roce synovy školní docházky,kdy jsem bojovala s blechami různými způsoby jsem si ověřila tento jednoduchý postup.

Syn musel každé ráno hned po probuzení i v pyžamu stoupnout do vany, tam opatrně pyžamo ze sebe stáhnout a nechat ležet na dně, osprchovat se , vylézt z vany , ucpat vanu a na pyžamo napustit vodu - ponořit.Po chvíli nebo i večer až jsem přišla z práce jsem pyžamo vymáchala a vždy našla utopenou blechu.Postup jsme hned opakovaly při objevení nových štípanců.

Vše skončilo, když do dalšího ročníku s nimi nepostoupila holčička z problémové nečistotné rodiny.Blechy do třídy již nikdo nepřinášel a nám ubyly trapné starosti.

Helena

Naprosty nezmysel, sam mam tento problem, preskocili na mna z macky, ktoru som mal 10 rokov. nema to z hygienou nic spolocne, je to posrana smola. Skusal som vsetko, od byeznych sprejov v obchode az po dymovnice a aerosoly, mnohokrat som vysmradil celu izbu, zabilo to vsetko zive, skoro aj mna, okrem blch - tie to veselo fetovali a maju z toho peknu srandu. Utopit blchu je naprosty nezmysel, to ju skor slovne presvedcite, aby vas opustila.

Plně s Vami souhlasím.Už to není jako dřív,že to měli lidi "špíny".Jsou odolné bojuji s nima druhy rok.Ted jsem si už objednala biokill 5l za 700kč.A stejně nevím jestli se jich zbavím.SOS jak jste se jich zbavil??Děkuji

Ano, blechy a štěnice lze přivést i do čisté a civilizované domácnosti, v tom si nevybírají. Podstatní rozdíl ale je, že v takové domácnosti považují parazity za problém a včas ho řeší. V sociálně zaostalé rodině to neřeší a proto se v nich udrží dále, v podstatě stále, a rozšiřují se do domácností, které s nimi sousedí (štěnice) nebo se jejich členové potkávají a to i na náhodných místech jako je veřejná doprava (blechy).

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.