Fórum

Hledat ve fóru: 
přikládání obrázků do diskuzního fóra je povolené pouze přihlášeným uživatelům. Pokud nejste přihlášení Přihlašte se. Pokud nejste registrovaným uživatelem, Registrujte se. Snažíme se tím eliminovat množství spamu na stránkách. Registrace vám zabere pouze pár sekund.
Hlavní diskuze
Hlavní diskuze > Asi moli? Režimy zobrazení: 
User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 28.05.2017 17:21:13
   
Asi moli?
Ahoj Lidi, před nějakou dobou se nám v bytě začali objevovat nějací "moli". Nevím co to je, jestli mol a jaký druh, jestli šatní, co žere šaty, nebo "jídelní", nebo já nevím, nevyznám se v tom. Nebo jestli je to nějaký druh "zavíječe" a jaký? Potřeboval bych se toho zbavit! Před časem se objevili, nevím odkud (možná z nějaké krabice, máme doma "trochu sklad", ale není tam jídlo). Jídlo ádné doma nemám, kde by mohli být, vše mám buď ve skleněných uzavíratelných nádobách, nebo v lednici. Nevím co žerou a jak a kde se množí? Našel jsem je ve VŠECH pokojích (kuchyň nejvíce, pak pracovna a ložnice), prostě hrůza, jsou všude. Tak jsem koupil takové samolepky, po tom, co jsem jich cca do ani ne 5ti kusů v každém pokoji zabil. No a nestačil jsem se divit, v kuchyni jich je asi nejvíce. Vůbec nevím, jak je likvidovat, moc se na ty samolepky nechytají. Dnes ale úplně náhodou byl v kuchyni jeden nový na samolepce a další nový v ložnici (měl jsem tam dnes přes den trochu tmu/šero a byl jsem pryč). Prosím moc o radu, jak na ně a kde by mohli být. Co koupit za přípravek, kde je hledat, co změnit, atd. Popravdě moc se mi nechce se přehrabovat skříní :-/ Ale mám tam věci většinou z bavlny.... Ale určitě mám podezření, že se dostaly do bytu s nějakou tou krabicí.... Mám velkou vestavěnou skříň a tam šaty/oblečení a nějaké krabice od např. bot, luxu, odšťavňovače, pc, atd. Dále v kuchyni mám "spoustu" krabic se zbožím a papíry, obálky atd. - prostě věci, které slouží spíš jako "sklad" ze kterého posílám zboží, tak je možné, že můžou být ještě někde tam. Ale vždy když posílám zásilky, vše pečlivě kontroluji a nikdy jsem na nic nenarazil (ani vajíčka ani ty okřídlené stvůry). Díky za rady, pomoc, určení atd.
Příloha
20170528_165227.jpg

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 28.05.2017 17:37:56
   
Další fotky
udělal jsem další fotky a výřezy, kde by měli být lépe vidět. Bohužel to nešlo nahrát již zde, tak tady je odkaz na další vlákno/téma: http://www.skudci.com/forum/18104/asi-moli-posilam-dalsi-fotky?nocache=1 Děkuji.

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 13.05.2018 23:47:49
   
možná potravinový mol
Není to potravinový mol? Ten má takové ty pruhy... a odpovídal by tomu i vyšší výskyt v kuchyni...
Vyhledat škůdce