Fórum

Hledat ve fóru: 
přikládání obrázků do diskuzního fóra je povolené pouze přihlášeným uživatelům. Pokud nejste přihlášení Přihlašte se. Pokud nejste registrovaným uživatelem, Registrujte se. Snažíme se tím eliminovat množství spamu na stránkách. Registrace vám zabere pouze pár sekund.
Hlavní diskuze
Hlavní diskuze > Červi na WC a v koupelně - kde se tam vzali?!! Režimy zobrazení: 
User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 15.06.2011 12:22:55
   
Červi na WC a v koupelně - kde se tam vzali?!!
Po návratu z tří denní dovolené jsem na záchodě a v koupelně měla černé, tvrdé, oválné "bobky", asi kukly, vypadaly jako větší smínka od melounu. Dál tam lezli tlustí, mléčně bílí, asi 1cm dlouzí červi, zřejmě vylíhlí z těch kukel. Na wc (na podlaze) toho dohromady bylo skoro 30 kousků, v koupelně přes 20, tam to bylo ve vaně, v koši se špinavým prádlem a dokonce jsem červi vyklepávala z županu a z noční košile visících na věšáku! Nikdy se nám nic takového nepřihodilo, ani po 3 týdnech dovolené, kde se to tam po 3 dnech vzalo a co to je?!! Nikde jinde v bytě jsem je neobjevila, podotýkám, že bydlím v paneláku v 5.patře...Babička mi povídala, že to zná z jejího mládí ze suchých záchodů, ale v paneláku? Koukala jsem i do šachty se stupačkama, nic čisto a odpad nám rozhodně nevyschl. Tuší někdo co by to mohlo být a hlavně KDE se to tam vzalo??? Děkuji mockrát všem za odpověď!!

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 20.06.2011 13:12:10
   
Nikdo neodpověděl, protože
Nikdo neodpověděl, protože taková odpověď by asi ani nikoho nechtěla napadnout ... Červi se objevovali v stále větší míře ještě čtyři po napsání dotazu. Poté jsme začali cítit silný zápach a po vzhlédnutí do oken souseda nad námi, která byly zevnitř pokryty vrstvami masařek jsme kontaktovali policii. Chudák nebohý soused nad námi v koupelně ležel mrtvý 14 dní. Otázka, kde se červi vzali je tak vyřešená.

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 21.06.2011 11:05:54
   
smutné, ale ze života...
smutné, ale ze života...

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 03.08.2011 15:03:25
   
Tak to muselo být opravdu
Tak to muselo být opravdu nepříjemné zjištění...Příspěvek mě zaujal, tak jsem si chhtěl přečíst vyřešení, ale tohle by mě nenapadlo...fuuj...:/

User avatar
VIP člen
VIP člen
anonym - 21.05.2018 21:41:04
   
No tak to je velice
No tak to je velice neprijemne
Vyhledat škůdce