28. Říjen 2015 - 21:08
Sametka podzimní ?mrtvi krecci
Dobry večer psala sem ze me neco dost kouše..a mela obavy ze stenice ..ale vse jsem prohledala postel gauc..y'v gauci ZŠ nim kdyz jsme ho odtáhli..matraci rosty..povlak z matrace sem svlékla periny..nocni stolek supliky jsem vyndala z komoc a nic..dnes sem po několika dnech zjistila ze sem dlouho neviděla Křečky ..pres den spí..a ja jim dam jen jídlo..a dnes kdyz jsem si s nima chtela pohrát našli jsme je mrtvý..byly tam dva a oba umreli asi stejne.z jídla nebo z přírodního domku..všude po terarku v pilinach po stolku co je pod terarkem lezly miniaturni brpucci bylo jich tak milion mozna miliarda.nejvice byli videt posvícením baterky na sklo terarka.pouhxm okem špatně jen na tom bílém stolku proto sem je objevila ..myslíte ze to jsou brouci z mrsin Křečky nebo je to zabilo?mohli me treba tech par dnu kousat?prikladam foto ..nejde o sametky..jsou opravdu maly..jak se toho zbavit
Obrázek: 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Potřebuji poradit

Můj křeček ma vypelichanou srst kolem ucha a nevím co to je. Nějak si to ucho ani neškrábe ale v uchu ma nejako cernou tečku , (kůži ma zdravou). Poradil by jste mi někdo prosím ?

Dobrý den, můj křeček to

Dobrý den, můj křeček to právě má....vypadá to, že umře co mám dělat? Oplachnout hi? Něčím to vystrikat? Nebo už je pozdě?...

špatné foto

Je to přiliš malé, pokud to nejsou sametky, mohly by to být čmelíci (čmelík kuří). Co křečky zabilo nedokážu říct, je možné že je zabila ta masivní infestace parazitama. Když křečci umřeli a "došla" krev, začali paraziti hledat kolem. Fotku by to chtělo toho jednotlivého prevíta nejlépe v makro režimu.

Poslat nový komentář

Více informací o možnostech formátování