Brouci na balkoně létající do bytu

Prosím nevíte někdo, co je tohle za brouka? Cca poslední týden nám létají na balkon u panelového bytu (nemáme tam žádné květiny, rostliny, nic), pak z balkonu např. s vypraným prádlem si je přinesu domů, když větrám, přiletí oknem zvenku, denně jich pak likviduji několik. Je to nepříjemné. Moc díky za radu co s nimi..
Brouci na balkoně létající do bytu

Je to nějaký druh ploštice, hledají místo na zimování a často mají rády žlutou. Nic moc se s tím nedá dělat, jen ručně likvidovat. Máte někde blízko nějaký les? P.S. Proč je to v ostatních škůdcích? Měla jste problém se zařazením do živočišné říše?

Díky moc, ještě jsem někde objevila, že by to mohl být nějaký druh klopušky.. myslela jsem si, že to bude souviset s tím zazimováním. Celý panelák má žlutou fasádu, bezva :) Les přímo ne, ale před námi je hustá alej stromů. Omlouvám se za to zařazení - psala jsem v rychlosti a nevěděla honem, co vybrat :) Každopádně děkuji..

Klopuška je rod ploštic, takže může být. Zařazení - nic se nestalo, jen jsem si rejpnul :-)

Díky moc, ještě jsem někde objevila, že by to mohl být nějaký druh klopušky.. myslela jsem si, že to bude souviset s tím zazimováním. Celý panelák má žlutou fasádu, bezva :) Les přímo ne, ale před námi je hustá alej stromů. Omlouvám se za to zařazení - psala jsem v rychlosti a nevěděla honem, co vybrat :) Každopádně děkuji..

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.